Dárkové sady lesního skla

Lesním sklem je nazýváno sklo s nazelenalou barvou a bublinkami. Název tohoto skla je odvozen od umístění skláren                                        uprostřed rozsáhlých lesů. Tady měly sklárny k dispozici všechny suroviny nutné k výrobě skla. Charakteristický nazelenalý odstín je dán obsahem kysličníku železa obsaženého ve sklářském písku. Lesní sklárny produkovaly většinou již zmiňované nazelenalé sklo s bublinkami. Nečistota ve sklovině byla způsobena minimálním čištěním surovin a nedokonalou tavbou skloviny.

Repliky historického skla

jsou pro mnohé dobrým tipem na krásný a originální dárek. Většina z nás volí mezi užitečností a originálním nápadem. V tomto případě je historické sklo pro Vás možným ideálním řešením, které v sobě spojuje jak originalitu, tak také praktické využití.
Jestliže nakupujete dárky na poslední chvíli, můžeme Vám sklo, které máme skladem, zaslat do druhého dne. Dárkové sady sklenic nabízíme v krásných krabicích vyložených bílým saténem. Originální dárkové balení tak dodá Vašemu dárku výjimečnost a vznešenost.

 Produkty zařazené do kategorie Dárkové sady:

Gotické flétny s dekorem a perličkami, Gotické flétny s dekorem, Gotické flétny s perličkami, Číše s nálepy, Kulaté římani, Rovné římani, Romeři II., Číše kurtizány Veroniky Franco, Renesanční číše, Karafa a dva kulaté římani, Karafa a dva rovné římani, Karafa a dva Romeři II., Karafa a dvě renesanční číše, Karafa a dvě svatební číše, Karafa kuželka a dvě číše kurtizány Veroniky Franco, Džbán a dva kulate římani, Džbán a dva rovné římani, Džbán a dva Romeři II., Šest kulatých římanů, Šest rovných římanů, Šest Romerů II., Šest renesančních číší, Šest svatebních číší, Karafa kuželka a šest číší kurtizány Veroniky Franco, Karafa a šest kulatých římanů, Karafa a šest rovných římanů, Karafa a šest renesančních číší, Karaf a šest Romerů II. 

Středověké sklo
česky rusky english
transparent


Mapa stránek Šperky  - dárky pro ženy - Šperky bižuterie Made in Jablonec
TOPlist facebook